Technologijos

Technologija

LXT - ličio-jonų technologijų pagrindu sukurta 18V profesionalių akumuliatorinių įrankių linija, šiandien jau apima virš 320-ies skirtingų įrankių modelių. Tas pats 18V akumuliatorius tinka visiems LXT įrankiams. 18V akumuliatorius greitai įkraunamas (per 15-55 min, priklausomai nuo talpos), yra apsaugotas nuo perkaitimo ir nuo pilno išsikrovimo.

Technologija

CXT - 12Vmax (10,8V) akumuliatorinių įrankių linija, kuri kasmet yra plečiama. 12Vmax (10,8V) akumuliatoriai turi tuos pačius privalumus kaip ir 18V akumuliatoriai, tik yra mažesni, todėl CXT įrankiai - kompaktiškesni ir lengvesni. CXT akumuliatoriai greitai įkraunami, - per 22-60 minučių, priklausomai nuo jų talpos bei kroviklio tipo.

Technologija

Bešepetėlinis variklis - mažesnis, lengvesnis, galingesnis ir ilgaamžiškesnis. Įrankis su bešepetėliniu varikliu neperkaista nuo apkrovos, ekonomiškiau naudoja akumuliatorių, todėl, be kitų privalumų, vienu įkrovimu galėsite atlikti daugiau darbų. Ši technologija diegiama tik akumuliatoriniuose įrankiuose.

Technologija

XPT - apsauga nuo vandens ir dulkių. Tai - labirintinės sistemos apsauginiai sandarikliai įrankio viduje, siekiant užtikrinti atsparumą vandeniui ir dulkėms, nukreipiant vandenį ir dulkes iš įrankio vidinių komponentų. Su tokiais įrankiais galima dirbti atšiauriomis sąlygomis. Ši technologija diegiama tiktai akumuliatoriniuose įrankiuose.

Technologija

AFT - atatrankos kontrolė diegiama įrankiuose, skirtuose pjvimui ir genėjimui. AFT automatiškai išjungia variklį, jeigu dėl kažkokių priežasčių staiga sumažėja variklio apsukos, pvz. - tarp ašmenų patekus kietai medžiagai.

Technologija

ADT - automatinė sūkių kontrolė įrankio darbo metu automatiškai reguliuoja variklio greitį ir sūkius, atsižvelgiant į esamas apkrovos sąlygas. Tokiu būdu pasiekiamas optimaliausias įrankio darbo našumas.

Technologija

DXT - gilaus ir tikslaus pjovimo technologija diegiama pjovimo staklėse. Novatoriška tiesioginės pavaros sistema suteikia daugiau galios ir didesnį pjovimo tikslumą.

Technologija

AWS - belaidė įjungimo sistema Bluetooth® ryšio pagalba automatiškai įjungia/išjungia dulkių siurblį, pradėjus arba nustojus veikti įrankiui. Ši technologija diegiama pjovimo bei šlifavimo įrankiuose ir skirta dulkių, pjuvenų nusiurbimui darbo vietoje.

Technologija

Elektroninis stabdys sustabdo variklį per 2 sekundes ir greičiau. Ši technologija diegiama pjovimo ir genėjimo įrankiuose.

Technologija

Raidė “Z” šalia akumuliatorinio įrankio kodo reiškia, kad standartinėje komplektacijoje nėra akumu- liatoriaus ir kroviklio.


© Makita Oy Lietuva. Visos teisės saugomos

akcijos@makitaakcijos.lt